O nas

Posiadamy najbardziej kompleksową ofertę stolarki okiennej i drzwiowej na rynku. Q4Windows Group to pięć marek, które stanowią odpowiedź na Twoje biznesowe oczekiwania. Z naszą pomocą terminowo zrealizujesz nawet największe i najbardziej wymagające inwestycje.

Produkujemy okna i drzwi z PCV, stolarkę aluminiową (okna, drzwi, fasady, ogrody zimowe), okna drewniane, szyby zespolone oraz rolety, bramy garażowe i ogrodzenia. Wysyłamy także zespoły budowlane do Belgii i Holandii, które pomagają naszym partnerom podczas realizacji inwestycji z wykorzystaniem produktów Q4Windows.

Początek naszej działalności miał miejsce w październiku 1992 roku w Koszalinie. Dzisiaj we wszystkich firmach zatrudniamy łącznie około 250 osób, a średnie miesięczne obroty grupy przekraczają milion euro.

Orientacja na jakość oraz partnerskie relacje

Nasze produkty dopasowane są do potrzeb klientów – pragniemy dostarczać stolarkę okienną, która będzie dokładnie wpisywała się w charakter danej inwestycji, stanowiąc jeden z jej istotnych walorów. Zabiegamy o najwyższą jakość naszych produktów oraz realizację nawet najbardziej złożonych zamówień na czas. Systematycznie inwestujemy w rozwój technologiczny - wykorzystujemy najnowsze metody produkcji oraz rozbudowujemy park maszynowy.

W naszych biurach i fabrykach zatrudniamy najlepszych pracowników – ludzi, którzy przywiązują olbrzymią wagę do detali oraz właściwego wykonania produktów. Wymiana doświadczeń i technologii pomiędzy poszczególnymi firmami Q4Windows pozwala szybko wdrażać najnowsze rozwiązania i zapewniać niezmiennie najwyższą na rynku jakość.
Wszystkich klientów traktujemy jak partnerów, z którymi jesteśmy gotowi rozpocząć długoterminową współpracę. Naszym celem jest dodawanie wartości Twoim inwestycjom - dzisiaj i w przyszłości.

Międzynarodowe doświadczenie

Q4Windows Group skupia profesjonalistów, którzy od ponad dwudziestu lat dostarczają swoim klientom najlepsze rozwiązania. Nasze produkty spotkały się z pozytywnym przyjęciem na zagranicznych rynkach - około 80% prowadzonej działalności to eksport do Niemiec, Belgii, Szwajcarii, Holandii i Austrii. Codziennie do naszych partnerów w Europie Zachodniej wyjeżdża transport okien każdego typu i z każdego materiału.

Wieloletnie doświadczenie w różnych rynkach pozwoliło nam nie tylko na ciągły rozwój sieci dystrybucyjnej, ale także na doskonalenie technologii i wzornictwa. Nasze produkty wykorzystują najnowsze rozwiązania inżynierskie, uzyskując bardzo dobre parametry użytkowe (dźwiękoszczelność, współczynnik przenikania ciepła), a pod względem estetyki wpisują się w obowiązujące na świecie trendy.